HABERLER

IMSI YÖNTEMİYLE TÜP BEBEKTE BAŞARI ORANI ARTTI (AYDIN DENGE GAZETESİ) Aydın'dan çok sayıda hastası bulunan İzmir'in önemli sağlık kuruluşlarından Özel Smryna ART Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Tıp Merkezi, tüp bebek için kullanılan yeni IMSI yöntemiyle daha başarılı sonuçlar alıyor. IMSI yöntemiyle, tedavi ile elde edilen yumurtanın kalitesi ve mikroenjeksiyonda kullanılacak doğru spermlerin seçilmesi tüp bebek başarısını artırdı.

Doğurganlık Aşısı olarak adlandırılan durum hakkında; Medyada doğurganlık aşısı olarak lanse edilen ve gebe kalamayan hastalara büyük bir umut olarak sunulan tedavi hakkındaki detaylar Nisan 2015 de Journal of Clinical İnvestigation dergisinde yayınlanan “Tekrarlayan implantasyon Başarısızlığı: potansiyel yeni tedavi opsiyonu” başlıklı makalede anlatılmıştır. Tunus’taki bir tüp bebek merkezinde tedavi gören, en az 3 kez tüp bebek tedavisi başarısızlığı yaşamış hastalar çalışmaya alınmıştır. Yumurtalık kapasitesi düşük olan hastalar (FSH>15 mIU/ml) çalışma kapsamı dışında tutulmuştur.

ÇOCUK HAYALLERİYDİ ŞİMDİ "MASAL" OLDU ÇOCUK HAYALLERİYDİ ŞİMDİ “MASAL” OLDU Aydın’da evlendikleri günden bu yana çocuk hayali kuran Sibel&Ümit Karakuş çifti, 10 yıl sonra hayallerine kavuştu. İzmir’de özel bir hastanede tüp bebek yöntemi ile kız bebek sahibi olan çift, bebeğe “Masal” adını koydu. Eczacı kalfası Ümit Karakuş ile bir mağazada satış danışmanı olan Sibel Karakuş, 10 yıl önce evlendi. Evlendikten kısa bir süre sonra bebek sahibi olmak isteyen çiftin çabaları sonuçsuz kaldı. Yanlış yönlendirildiklerini söyleyen Ümit Karakuş, “Bu süreçte başvurduğumuz herkes değişik şeyler önerdi. Yaklaşık 30 bin lira harcadık ama sonuç alamadık. Aşılama dahil birçok yöntem denedik. Eşimle bu yüzden ayrılma noktasına geldik. İkimiz de üzülüyorduk tekrar denemeye karar verdik. İzmir’deki SMYRNA ART TÜP BEBEK MERKEZİ’ni önerdiler ve çocuk sahibi olduk. Mutluyuz” dedi.

Nefes ve Stres Yönetimi, İletişim Becerileri, İçsel Motivasyon Eğitimi SMYRNA ART ekibi olarak siz değerli hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek adına aldığımız eğitimlere bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz. Klinik Psikolog Gonca Şensözen'in nefes ve stres yönetimi, iletişim becerileri, özgüven, özsaygı ve içsel motivasyon konu başlıkları altında vermiş olduğu meslek içi eğitimden bir kare..

Artık  IMSI Yöntemi bizim Tüp Bebek Merkezimizde de hizmetinizde bulunuyor Özellikle şiddetli erkek faktörü olan vakalarda, tekrarlayan tüp bebek başarısızlığında ve nedeni izah edilemeyen infertilite durumlarında...

5. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi 5. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi’nde stand açtık.

Smyrna Klinik embriyoji derneğinin düzenlendiği uygulamalı preimplantasyon genetik tanı (pgt) kursu 26/06/2012 tarihinde Smyrna ART Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Dal Merkezi’nde düzenlendi.

Ege Smyrna Art Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Dal Merkezi olarak Ege Üniversitesi'ndeydik

Kaliteli Hizmet İçin Duygusal Performans Eğitimimiz Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ..

Manisa “Doğum Öncesi İzlem” kursunda stand açtık.

Smyrna 3 Yaşında.... Smyrna ART,4. yaşına Tarihi Asansör Restaurant'ta düzenlenen kutlama yemeğiyle "Merhaba" dedi...