İYİ Kİ VARSIN SMYRNA

2007 YILINDA MUTLU BİR BERABERLİĞE ADIM ATTIK GEÇEN YILLAR BOYUNCA MUTLULUĞUMUZU BİR BEBEKLE TAÇLANDIRMAK İSTEDİK VE ARAYIŞA GİRDİK. GİTTİĞİMİZ BÜTÜN DOKTORLARDAN OLUMSUZ SONUÇ ALDIK. ÇEVREDEKİ İNSANLARIN TUTARSIZ KONUŞMALARI BİZİ DAHADA ÜZÜYORDU. BÖYLECE ZAMAN GEÇİP GİTMİŞTİ. BİR GÜN İNTERNETTEN SMYRNA ART TÜP BEBEK MERKEZİ’Nİ GÖRÜP EŞİMLE BİRLİKTE GİTMEYE KARAR VERDİK. GİTTİĞİMİZ O GÜN BÜTÜN TETKİKLERİMİZ YAPILDI VE DR. FUNDA KOÇYİĞİT İLE GÖRÜŞTÜK. TÜP BEBEK TEDAVİSİNE KARAR VERDİK VE UMUTLU BİR ŞEKİLDE TEDAVİYE BAŞLADIK.

 İLK DENEMEMİZ MALESEF OLUMSUZ SONUÇLANDI YIKILMIŞTIK. BİR SÜRE KAFAMI TOPLADIM. DONDURULMUŞ EMBRİYO KONUSUNDA HİÇ ÜMİDİMİZ YOKTU. ÇEVREDEN DUYDUKLARIM UMUTLARIMI DAHADA BİTİRMİŞTİ. ARTIK HERŞEYİ BİTİRME KARARI ALMIŞKEN EŞİMLE BİRLİKTE MERKEZE GİTTİK. AMA ORDA ÇALIŞANLAR BU DÜŞÜNCEMİZİ BİR ANDA DEĞİŞTİRDİ VE TEDAVİYE DEVAM ETTİM. 27 OCAK 2014’TE İKİNCİ TRANSFERİM YAPILDI. O GÜN TRANSFER ANINDA DR. FUNDA HANIM VE BİYOLOG ÖZGE HANIM BENİ ÇOK RAHATLATTI. ÖZGE HANIM ELİMİ TUTTU. BU SEFER OLUCAK, UMUTLARINI KAYBETME, OLUMLU DÜŞÜN DEMİŞTİ VE UMUTLA BEKLEMEYE BAŞLADIK.

 9 ŞUBAT 2014, O TARİHİ GÜNÜ HİÇ UNUTAMAM. HASTANEYE TAHLİL YAPTIRMAYA GİTTİK VE SAATLER GEÇMİYORDU. SONUÇ ÇIKTI, DR. HAMİLE OLDUĞUMU SÖYLEDİ. EŞİM DE BEN DE MUTLULUKTAN AĞLIYORDUK. HASTANENİN KAPISINA ÇIKTIĞIMIZDA YAĞMUR YAĞIYORDU. DEDİM Kİ İZMİR BİLE BİZİM İÇİN MUTLULUKTAN AĞLIYOR. ARADAN BİR HAFTA GEÇMİŞTİ Kİ İKİNCİ MUCİZEMİZ GERÇEKLEŞTİ. 2 TANE MELEĞİM OLUCAKTI. 7 YIL SONUNDA MUTLULUK SÜRECİMİZ BAŞLAMIŞTI. 27 AĞUSTOS 2014’TE KIZLARIMIZI KUCAĞIMIZA ALDIK. 7 SENE SONRA GELEN MUCİZELERİMİZDİ ONLAR BİZİM. O KADAR MUTLUYUZ Kİ ARTIK TAM BİR AİLE OLDUK. ONLARA HER BAKTIĞIMDA UMUDU, SABRI GÖRÜYORUM VE BİZİM BU MUTLULUĞUMUZ İÇİN UĞRAŞAN SMRYNA ART AİLESİNE DUA EDİYORUM. NİCE BİZİM GİBİ AİLELERİN UMUDU OLUYORSUNUZ. İYİKİ VARSINIZ VE BİZİMLESİNİZ...........

NEZAHAT AKIN