TEŞEKKÜRLER SMYRNA ART

5 SENELİK BİR HASRETTİ BİZİMKİSİ. SMYRNA ART TÜP BEBEK MERKEZİ’NE GELMEDEN ÖNCE GİTMEDİĞİMİZ DOKTOR, HASTANE KALMADI. TA Kİ SON GİTTİĞİMİZ DOKTOR NORMAL YOLLA BEBEĞİMİZİN OLMASININ MÜMKÜN OLMADIĞINI SÖYLEYENE KADAR. EŞİM DE BEN DE ÜZÜLMEK NE KELİME YIKILMIŞTIK.

İZMİR’DE BAŞKA BİR ÖZEL TÜP BEBEK MERKEZİNDE İKİ AŞILAMA DENEMEMİZ DE SONUÇ VERMEMİŞTİ. NE TESADÜFTÜR Kİ EŞİM İNTERNETTE GEZERKEN SMYRNA ART TÜP BEBEK MERKEZİ’Nİ BULMUŞ. HEYECANLA GELDİ, BANA ANLATTI VE HEMEN ARDINDAN MERKEZİNİZE GELDİK. DR. FUNDA KOÇYİĞİT, DR. SÜHENDAN CEBECİ, HATİCE VE SIRMA HEMŞİRELERDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. TABİİ Kİ ORDAKİ BÜTÜN ÇALIŞANLARDAN DA. TRANSFER ANINA KADAR EŞLERİN VE ETRAFTAKİ İNSANLARIN VERDİĞİ MORAL GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ. TRANSFER VE SONRASINDA KENDİMİ HERŞEYE HAZIRLIKLI BİR ŞEKİLDE MOTİVE ETTİM.

20 OCAK 2012 TARİHİNDE DR. SÜHENDAN HANIM HAMİLE OLDUĞUMU SÖYLEDİĞİNDE DÜNYALAR BİZİM OLDU. BÖYLESİ BİR MUTLULUK İNANIN KELİMELERLE ANLATILAMAZ. TEDAVİ SÜRESİNCE HASTANEDE DEĞİL DE EVİMİZDE GİBİ HİSSETTİRDİNİZ BİZLERE. O KADAR KUTSAL Kİ GÖREVİNİZ, GERÇEKTEN RABBİMİN DE İSTEĞİYLE HARİKALAR YARATIYORSUNUZ. İYİKİ VARSINIZ. KIZIMIZ, GÖZBEBEĞİMİZ ZEYNEP ŞİMDİ ÜÇ YAŞINDA. BİR KARDEŞ SAHİBİ OLMASI İÇİN HİÇ TEREDDÜTSÜZ GELECEĞİZ MERKEZİNİZE. TEŞEKKÜRLER SMYRNA ART TÜP BEBEK MERKEZİ

NİHAN ERFİDAN TEPELİ