SMYRNA ART ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

 BİZ EŞİMLE 2006 YILINDA BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVEREK EVLENDİK. EVLENDİĞİMİZDE İKİMİZ DE 26 YAŞINDAYDIK VE HEMEN ÇOCUĞUMUZ OLSUN İSTİYORDUK. İLK BİR YIL HİÇ DOKTORA GİTMEDİK AMA HAMİLE KALAMADIM VE İŞTE BİZİM İÇİN O YORUCU, YIPRATICI SÜREÇ BAŞLAMIŞ OLDU. SÜREKLİ ÇEVREDEN SORULAN BUNALTICI SORULAR, BİR TARAFTAN KİM HANGİ DOKTORU TAVSİYE EDERSE HEPSİNE YETİŞME ÇABASI. O TARİHLERDE İSTANBUL’DA YAŞIYORDUK. SANIRIM EN AZ 20 DOKTORA GİTMİŞİZDİR VE SONUNDA AŞILAMA YAPTIRMAYA KARAR VERDİK VE HÜSRANLA SONUÇLANDI.

EŞİMİN İŞİ DOLAYISIYLA İZMİR’E YERLEŞTİK. O ZAMANLAR BURADA KİMSEYİ TANIMADIĞIMIZ İÇİN TESADÜFEN GAZETEDEN SMYRNA ART TÜP BEBEK MERKEZİ’NİN İLANINI GÖRDÜK VE TEDAVİMİZ BAŞLADI. ÇALIŞANLARIN HEPSİ DE BU KONUDA GERÇEKTEN TECRÜBELİ VE GÜLERYÜZLÜ OLDUĞU İÇİN BU STRESLİ SÜRECİ DAHA KOLAY ATLATTIK. TEST SONUCUNU ÖĞRENMEYE GİTTİĞİMİZ GÜN SANİYELER GEÇMİYORDU. HAMİLEYDİM… HEM DE İLK TÜP BEBEK DENEMESİNDE.

HAMİLELİĞİMİN İLK 6 AYINI DA DR. AYLA HANIM’IN TAKİBİNDE GEÇİRDİM.  DOKTORUMUZUN BİZE TAVSİYELERİYLE ÇOK ZOR GEÇEN HAMİLELİĞİMDE DE SMYRNA ART BİZİMLE BİRLİKTEYDİ. ŞU AN DÜNYALAR GÜZELİ KIZIM 2 YAŞINDA. BİZİM İÇİN HAYAT KIZIMDAN ÖNCE VE KIZIMDAN SONRA DİYE AYRILIYOR.

TÜM SMYRNAART TÜP BEBEK ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

AYŞEN DEMİR